Twoje piękno – nasza pasja
Nasz salon jest jak instytut urody w Poznaniu. Oferuje szereg usług, które spełnią oczekiwania każdej kobiety. Wśród nich znajdą się zarówno specjalistyczne zabiegi na cerę, pozwalające zniwelować oznaki starzenia i zawalczyć z niedoskonałościami, jak i te, które działają wyłącznie upiększająco, podkreślając atuty urody i wzmacniając pewność siebie każdej kobiety.
Każdy zabieg wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów oraz produktów najlepszych kosmetycznych marek. Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa i jakości, mamy też jasno określony cel – pełne zadowolenie, zarówno z czasu spędzonego w naszym salonie, jak i z efektów zauważalnych po jego opuszczeniu.

Wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie do kondycji skóry oraz do pragnień naszych Klientek. Łączymy pasję z doświadczeniem, dzięki czemu potrafimy odczytać potrzeby i odpowiadać na nie w odpowiedni sposób. Służymy profesjonalnym doradztwem – żadnej kobiety nie zostawimy w potrzebie.Na pierwszym miejscu stawiamy piękno i… naturalność.

Dbamy o to, by urodę podkreślać, zaznaczać, wynosić na wyższy poziom, dając tym samym poczucie doskonałości, powodu do dumy i radości każdej naszej Klientce.

Poznaj naszą ofertęBRWII

RZĘSY

TWARZ

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kosmetycznych w Poznaniu, na Grunwaldzie. Gwarantujemy czystą przyjemność – relaksujące, a zarazem efektywne zabiegi oraz szczery uśmiech po spojrzeniu w lustro. Niech nikogo nie zwiodą pozory – nasz mały salon oferuje wielkie możliwości!

DHA AMATEX Sp. z o.o.


home Obywatelska 112, 94-104 Łódź

email office@amatex.pl

stay_current_portrait 42 688 30 11

stay_current_portrait +48 601 337 231

description NIP/VAT No. 727-012-51-98

DHA AMATEX Sp. z o.o.


home Obywatelska 112, 94-104 Łódź

email amatex@post.pl

stay_current_portrait 42 688 30 11

stay_current_portrait +48 601 337 231

description NIP/VAT No. 727-012-51-98

call
EN PL